Cheap flights Хороший отдых » Дівчинку на Львівщині назвали Владом, а хлопчика — Шивою

Дівчинку на Львівщині назвали Владом, а хлопчика — Шивою

Найчастiше дiтей йменували Максимами та Софiям.

А ще на Львiвщинi зберiгається тенденцiя називати синiв та доньок подвiйними iменами

Загалом за десять мiсяцiв цього року на Львiвщинi найбiльше дiвчаток називали Софiями, Анастасiями та Аннами. Цi iмена вже майже п’ять рокiв поспiль є найпопулярнiшими. Хоча торiк частiше дiвчат називали Вiкторiями, анiж Аннами. А отхлопцям у нас люблять давати iмена Максим, Владислав i Олександр. Саме iм’я Максим уже кiлька рокiв очолює список найпопулярнiших. А Олександри витiснили з трiйки лiдерiв Андрiїв.

Тим часом деякi батьки цього року називали своїх дiтей досить незвичними iменами. Тепер серед дiвчаток Львiвщини є Влад, Дiаманта, Iя, Манзурахон, Мехринесо, Ойдин, Сєда, Сiяна, Солiха, Софiя Сарiвана… А серед хлопчикiв — Абдугаффар, Азад, Анило, Бейден Трей, Вараздат, Гайк, Гарегiн, Далило, Джаспер Джейкс, Ендрю Майкл, Жора, Iлай, Їлдирим Чаан, Ланило, Пiотр, Сетг, Удуард, Фарзам, Хiлоу, Шива…Тож тепер iмена Еней чи Консуела вже не видаються такими незвичними, хоча теж належать до рiдкiсних у наших краях.

«Доволi часто трапляється, що батьки називають своїх дiток нiбито традицiйними iменами, але дещо змiненими, — каже Людмила Iвасiва, начальник вiддiлу статистики населення Головного управлiння статистики у Львiвськiй областi. — До прикладу, є iм’я Дмитро, а батьки реєструють дитину — як Дiма, Димитрiй або Дiмiтрiй. Ми не раз запитували працiвникiв органiв РАЦСу, чи повiдомляють вони батькам, як правильно має звучати таке iм’я. То нам вiдповiдали, що реєструють дiтей так, як бажають родичi».

До слова, крiм iнформацiї про iмена, Головне обласне управлiння статистики також пiдрахувало, скiльки впродовж десятьох мiсяцiв цього року народилося близнят, двiйнят i трiйнят. Вiдомо, що вiд сiчня до жовтня в областi на свiт з’явилися 4 трiйнят, 97 хлопчикiв-близнят, 93 дiвчаток-близнят та 91 двiйнятко.

А в однiй родинi в областi за цей перiод народилася п’ятнадцята дитина. У двох — тринадцята, у трьох — одинадцята, у шiстьох — — десята, у 16-х — дев’ята, у 27-х — восьма. У той час перша дитина народилася у 11 203-х сiм’ях.

 

Оставить комментарий

Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>