Cheap flights Хороший отдых » На що не підеш заради невивченого уроку!

На що не підеш заради невивченого уроку!

У Новому Роздолі Львівської області вранці 2 лютого 11-річний п’ятикласник повідомив про замінування школи, щоб уникнути уроку, з якого не виконав домашнього завдання.

Телефонне повідомлення про замінування школи надійшлоу Новороздільський міськвідділ міліції о 8.10. Евакуації дітей та вчителів не проводили, оскільки навчальний процес не проводився.

Як повідомили ZAXID.NET у ВЗГ ГУМВС у Львівській області, у приміщенні школи на момент надходження повідомлення був тільки охоронець. Під час обстеження приміщення школи та прилеглої території спеціалісти вибухо-технічної служби ГУМВС у Львівській області вибухових пристроїв не виявили.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами за скоєння злочину встановлений 11-річний учень 5 класу, який  не вивчив урок, подзвонив зі свого мобільного телефону та повідомив неправдиву інформацію про закладення вибухового пристрою в приміщенні школи. Нагадаємо, нещодавно у Львівській лікарні швидкої допомоги також шукали вибухівку.

Оставить комментарий

Вы можете использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>